tel. (+48) 501 950 613, e-mail: gramy@atugramy.pl

W aTuGramy! oferujemy Ci szeroki zakres możliwości kształcenia muzycznego: od ogólnego rozwoju muzycznego, przez spontaniczne muzykowanie, do profesjonalnego kształcenia muzycznego.

# W naszej ofercie znajdziesz programy nauki gry na instrumentach muzycznych, które obejmują 45-, 60- i 90-minutowe lekcje przeprowadzane raz lub dwa razy w tygodniu, dla początkujących i dla bardziej zaawansowanych.

# Dla najmłodszych uczniów w wieku przedszkolnym przygotowaliśmy 30-minutowe lekcje rytmiki i umuzykalnienia.

# Bardziej wymagającym uczniom proponujemy ciekawy program rozwoju muzycznego – naukę gry na instrumencie połączoną z kształceniem słuchu i teorii muzyki.

# Współdziałając z placówkami edukacyjnymi, organizujemy koncerty profesjonalnych muzyków. Program i zakres tematyczny tych koncertów jest nie tylko praktycznym doświadczaniem muzyki, ale również uzupełnieniem podstawy programowej edukacji szkolnej w zakresie muzyki.

# Prowadzimy warsztaty i spotkania z rodzicami, służące wymianie informacji o postępach naszych uczniów.

# Na prośbę rodziców organizujemy szkolenia o tematyce pedagogiczno-psychologicznej, których adresatami są nie tylko rodzice, ale również nauczyciele i propagatorzy działań muzycznych dla dzieci i młodzieży.

Program zajęć zawsze dopasowujemy do możliwości i oczekiwań ucznia. Zależy nam, aby na każdym etapie edukacji nasi uczniowie mogli osiągnąć możliwie najwyższy poziom satysfakcji i realizacji muzycznej.