tel. (+48) 501 950 613, e-mail: gramy@atugramy.pl

Rozpocznij swoją muzyczną przygodę

Jak Gramy?

Chcesz nauczyć się grać swoją ulubioną piosenkę na fortepianie i zabłysnąć przy gościach na najbliższym przyjęciu? A może od dawna marzysz o tym, by stać się profesjonalnym gitarzystą? Pragniesz lepiej zrozumieć muzykę?

Studio Rozwoju Muzycznego aTuGramy! jest właśnie dla Ciebie. To idealne miejsce, w którym możesz rozpocząć albo pogłębić swoją przygodę z muzyką – nauczyć się gry na instrumencie, a może posłuchać koncertu swoich dzieci i dzielić ich radość z zajęć rytmiki.

W Studiu aTuGramy! Ty ustalasz, ile czasu możesz poświęcić na naukę i jakie efekty chcesz osiągnąć. Wszystkich zdecydowanych chętnych zapraszamy na lekcje gry na gitarze, fortepianie, innych instrumentach. A jeśli jeszcze nie wiesz, który instrument może stać się wkrótce Twoją pasją, z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze.

„Muzyka pokazuje nam, że to, co stanowi istotę wszystkiego, jest niechwytne i nie dające się nazwać, utwierdza nas w przekonaniu, iż najwyższa rzecz na świecie nie daje się wypowiedzieć”
Adam Zagajewski

Zespół aTuGramy!

732

Krzysztof Browarny

Doświadczony dydaktyk w zakresie sztuki muzycznej.

Absolwent Wydziału Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W latach minionych dydaktyk akademicki, obecnie nauczyciel na różnych poziomach edukacji.

Jest aktywnym uczestnikiem i organizatorem licznych warsztatów, kursów i szkoleń poświęconych muzykoterapii, tutoringowi, diagnozowaniu potrzeb rozwojowych i wychowawczych dzieci. Interesuje się zjawiskami dotyczącymi człowieka i muzyki będącej elementem jego życia, towarzyszącej jego zachowaniom, procesom psychicznym, doświadczeniom, a także zjawiskami związanymi z przeżywaniem muzyki, wykorzystaniem jej w procesie uczenia się i wspomagania rozwoju.

Gitara jest dla niego nie tylko kierunkiem, w którym się kształcił, ale również pasją przynoszącą każdego dnia wiele radości, którą dzieli się w edukacji najmłodszych.

963

Magdalena Kott

Nauczyciel mianowany. Dydaktyk fortepianu z licznymi nagrodami potwierdzającymi osiągnięcia zawodowe.

Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Nie wyobraża sobie życie bez muzyki.

Każdy dzień rozpoczyna skacząc po białych i czarnych klawiszach fortepianu, grając na dwie lub … jeśli ktoś dołączy – na cztery ręce.

1028

Małgorzata Kania

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła czternaście lat temu. Po ukończeniu klasy fortepianu kontynuowała naukę grając również na instrumentach perkusyjnych. Otwarta na wiele gatunków muzycznych, gra nie tylko muzykę klasyczną, ale też rozrywkową i filmową. Lubi pracę z dziećmi. Gra na fortepianie od zawsze była nieodłącznym elementem jej życia oraz niezwykłą  podróżą w kolejne krainy…

Jesteśmy absolwentami akademii muzycznych, specjalistami i wieloletnimi praktykami w zakresie sztuki i edukacji muzycznej. Naszym celem jest nauczanie gry na instrumentach muzycznych w taki sposób, by zaszczepić w dzieciach i młodzieży pasję do muzyki i kreatywnie wspierać ich rozwój.

Dla wszystkich

Nasze zajęcia kierujemy do wszystkich – zarówno tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką, jak i też do tych, dla których muzyka jest od zawsze pasją.

Naukę gry na instrumentach w Studiu aTuGramy! możesz zacząć w każdym wieku. Wystarczy Twoja ciekawość i chęci do nauki!

Dla dorosłych

Nigdy nie jest za późno, by dogonić swoje marzenia… Do naszego Studia aTuGramy! zapraszamy również wszystkich dorosłych, którzy myślą o rozpoczęciu lub kontynuacji przerwanej nauki gry na instrumencie.

Od przedszkola do liceum

Dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-5 lat) przygotowaliśmy programy umuzykalniające z elementami rytmiki i muzykowania na instrumentach perkusyjnych.

Dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjum, a także młodzież licealną, zachęcamy do rozpoczęcia nauki gry na wybranym instrumencie.

Pomoc w wyborze

Służymy wszelką radą i pomocą w ustaleniu planu zajęć dostosowanego do Twoich chęci, potrzeb i zamierzeń.