tel. (+48) 501 950 613, e-mail: gramy@atugramy.pl

Muzyka rozwija

Poznaj nasz program autorski!

Zespół ekspertów Studia aTuGramy! realizuje autorskie programy nauczania oparte o standardy kształcenia muzycznego szkół muzycznych I i II stopnia oraz wzory nauczania zaczerpnięte z muzyki rozrywkowej. Dopasowujemy formę i metodykę nauczania do wieku i poziomu kontaktu z muzyką. Stwarzamy ścieżki rozwoju dostosowane do możliwości i potencjału każdego z naszych uczniów.

Elastyczność

Gwarantujemy elastyczność w doborze wybranej ścieżki kształcenia. Z nami możesz łatwo i przyjemnie odkrywać różne instrumenty, by przekonać się, który z nich najlepiej Ci odpowiada.

Bez egzaminów

W Studio aTuGramy! nie prowadzimy obowiązkowych egzaminów okresowych, nie oceniamy okiem krytyka, nie wprowadzamy rywalizacji w zakresie wykonawstwa muzycznego. To swobodne miejsce, w którym możesz się realizować i tylko Ty ustalasz, jak bardzo chcesz się rozwijać.

Lekcje indywidualne i grupowe

Prowadzimy lekcje indywidualne i grupowe, zawsze w miłej atmosferze. Organizujemy również wspólne koncerty, podczas których razem tworzymy muzykę – bez ocen, bez krytyki, po prostu dla rozrywki!

Badania naukowe potwierdzają, że edukacja muzyczna wpływa na ogólny rozwój psychofizyczny człowieka w każdym wieku, wzmaga koncentrację i ćwiczy umysł, dlatego nie czekaj już dłużej – dołącz do nas i rozpocznij swoją muzyczną przygodę!

Handsome happy  boy is playing on acoustic guitar - isolated on white background