tel. (+48) 501 950 613, e-mail: gramy@atugramy.pl

Danuta Górnicka, mama 9-letniej Marysi

Opinia

Moja córka Marysia rozpoczęła naukę w Studiu aTuGramy ponad półtora roku temu, po tym, gdy otrzymała w prezencie gwiazdkowym gitarę. Nauczyciel od początku przygotowywał z Marysią utwory, które ona znała i lubiła, dzięki czemu lekcje były dla niej zawsze interesujące. Już po kilku miesiącach nauki zagrała pierwszy publiczny koncert! Instruktor mojej córki ma świetne podejście do dzieci, jest cierpliwy i super motywuje ją do ćwiczeń. Marysia widzi szybkie efekty swoich ćwiczeń, co zachęca ją to samodzielnego muzykowania. Dzięki nauce gry na gitarze stała się pewniejsza siebie w grupie rówieśników!

Elżbieta, mama 7-letniej Wiktorii

Opinia

Nigdy nie sądziłam, że w wieku 36 lat rozpocznę naukę gry na instrumencie. Stało się to dzięki mojej 7-letniej córce i zachęcie ze strony nauczyciela aTuGramy. Od roku uczymy się gry na flecie prostym, poznajemy nuty, zaczynamy grać rockowe szlagiery! Jest to argument do rodzinnego muzykowania, wspierania dziecka w jego zainteresowaniach. I sprawia dużo radości – i dziecku, i dorosłemu.

Piotr, 45 lat

Opinia

Naukę gry na gitarze z aTuGramy traktuję jako spełnienie marzenia z dzieciństwa! Co tydzień nauczyciel trenuje ze mną nowe utwory, te, które od dawna chciałem zagrać. Z przyjemnością uczęszczam na zajęcia, bez których trudno byłoby mi opanować naukę czytania nut czy bardziej skomplikowanych chwytów.